Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 PDF Oku

19.03.2024
31
Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 PDF Oku

Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 PDF oku, PDF kitap depomuzda, David Eddings tarafından kaleme alınan Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 24.11.2016 dilinde ve 376 ebatında basılan ayrıca  Demon Lord of Karanda sayfadan oluşan Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 kitabı 9789753424189 olarak yayınlanmıştır.  Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 kitabını Çiğdem Erkal İpek numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 PDF Oku.

Karanda’nın İfrit Beyi / Malloryon 3 PDF Oku

Garion, Ejderha Tanrı Torak’ı öldürdükten sonra tüm Batı Krallıkları barış ve huzur içinde yaşamaya başlamışlardı. Ta ki Karanlığın Çocuğu ile Işığın Çocuğu arasındaki yeni bir karşılaşmanın alametleri görünmeye başlayana kadar. Üstelik bu karşılaşmada kahramanların kim bulunacağı ve bunun nihai karşılaşma olup olmayacağı bile belli değildi. Bilinen iki isim vardı yalnızca: Zandramas ve Cthrag Sardius. Bir insan ve bir taş. Garion, Polgara ve Belgarath, bu kez yeni yol dostlarıyla, “artık olmayan yere” doğru yola çıkacaklardı.

Adım adım Sardion’un izini süren Garion ve dostları Malloryon Beşlisinin bu üçüncü kitabında Mallorya İmparatoru Zakath’ın “misafirperverliğinden” kurtulmaya çalışıyorlar. Bir tarafta tüm Mallorya’yı kasıp kavuran veba salgını, kehanetin onları sürüklediği Karanda’da ise ifrit orduları var. Bunun yanı sıra minik Zith ve Kadife çok mühim bir görevi yerine getiriyorlar. Aniden yaşanan yol dostları hokkabaz Feldegast ise gerçek bir muamma…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.