«Göçebe Stephenie Meyer PDF Oku»

03.02.2024
54
«Göçebe Stephenie Meyer PDF Oku»

Göçebe Stephenie Meyer PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Göçebe Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Göçebe Stephenie Meyer isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Göçebe Stephenie Meyer PDF Oku

«Göçebe» Stephenie MeyerYazar(lar) Stephenie Meyer
Kategori(ler) Roman, Bilim-Kurgu, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9789944821384
Yıl 2013
Sayfa 680

Göçebe Stephenie Meyer için özet (Açıklama)

Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti.İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi gözükse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan “vahşi” birkaç insandan birisi olan Melanie, yakayı ele verdiğı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie nin bedenini alan “ruh”, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar ile ilgili ikazlmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anıları Ama Göçebe’nin beklemediği bir zorluk mevcuttur: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie’nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan bireylerin nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie’nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared’ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie’yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar. Zamanımızın en fazla ilgi uyandıran yazarlarından birisi olan Stephenie Meyer, aşkın direnci ve insan olmanın asıl anlamını anlatan, unutulmaz ve heyecan dolu bir romanla yine sizlerle birlikte.


Kütüphanemizde Göçebe kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Göçebe Stephenie Meyer PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.