Gri Roman PDF Oku

18.03.2024
47
Gri Roman PDF Oku

Gri Roman PDF oku, PDF kitap depomuzda, Bahadır Koç tarafından kaleme alınan Gri Roman isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254123733 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gri Roman kitabı 236 olarak yayınlanmıştır.  Gri Roman kitabını 01.09.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gri Roman PDF Oku.

Gri Roman PDF Oku

Sonunda bitmeyen, başladığında zaten süregelen; herkesin kendine göre anlayıp “Ben de!” diyebileceği ve enteresan olsa da akışının aslında kahramanın düşüncelerinde oradan oraya sürüklenmek için bahane olduğu; hayal kırıklığının, çaresizliğin, yine de umudun (dışarıdan bakıldığındaysa saplantının), bekleyişin, arayışın ve nihayetinde pişmanlığın anlatıldığı; zamanı hemen hemen ama bir o kadar da belirsiz bir hikâye bu.

Bazı zaman kitaptan gelen şarkıları dinlerken yerimizden kalkıp yüzümüze, aynalarda yüzümüze çizilen dünümüze baktığımız, gitgide griye bulanan satırların arasında renklerin yer yer incecik bir tebessüm kadar bizi büyüleyerek belirdiği, Remzi’nin hüznünde gerçeğin durmadan sanrılarla ve istisnasız her seferinde Selim’le karıştığı, başrolün sona yaklaştıkça el değiştirdiği, belki de aynı bizler gibi içinde geçen her ismin ne tamamen masum ne de tamamen suçlu olduğu bir hikâye…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.