Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 PDF Oku

18.03.2024
38
Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 PDF Oku

Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 PDF oku, PDF kitap depomuzda, Claudia Gray tarafından kaleme alınan Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.11.2018 dilinde ve 400 ebatında basılan ayrıca  A Million Worlds With You sayfadan oluşan Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 kitabı 9786052995723 olarak yayınlanmıştır.  Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 kitabını Sevinç Seyla Tezcan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 PDF Oku.

Bir Milyon Evren (Ciltli) – Ateşkuşu Serisi 3 PDF Oku

ÇOKLU EVRENLERİN KADERİ MARGUERITE’İN ELİNDE. 
 
 Şarkılar ve filmler âşık bulunacağınız insanla tanıştığınız anda dünyanın durduğunu, bulutların dağıldığını ve kalbinizin şarkılar söylemeye başladığını anlatır. Oysa gerçek biraz daha çetrefillidir. İşin aslı, her zaman yeni insanlarla tanışırız ama bizim için tam anlamıyla ne anlam ifade edeceklerini hiçbir zaman bilemeyiz. Kimi unutacağımızı ve kime sonsuza dek ihtiyaç duyacağımızı asla kestiremeyiz. 
 
“Yerinizde duramayacağınız kadar heyecan verici bu romanın son sayfasına kadar neler bulunacağına dair 
tahmin yürüteceksiniz.” 
Jennifer L. Armentrout 
 
“Bu eşsiz bilimkurgu macera ve sürprizlerle dolu.” 
ALA Booklist 
 
MARGUERITE CANE annesiyle babasının icat ettiği ve farklı evrenlere gitmeyi sağlayan Ateşkuşu’nu kullandığı günden bu yana tüm evrenleri ilgilendiren bir komplonun ortasına düşmüştür. Artık Triad isimli şirketin, en büyük silahını tercih ederek yüzlerce evreni yok etmeyi planladığını bilmektedir. Bu silah, Marguerite’in başka bir evrendeki kötü niyetli ve hep bir adım önde olan versiyonudur. 
Erkek arkadaşı Paul, hep Marguerite’in yanında olsa da Triad’ın son saldırısının ardından değişmiştir ve bir daha asla aynı kişi olamayacaktır. Marguerite tek başına Triad’ı durdurmalı ve çoklu evrenlerin yıkılmasına engel olmalıdır. Marguerite’ler savaşacaktır… ve yalnızca biri kazanabilir. 
 
Bin Parça Sen’le başlayan ve nefes kesen serinin son kitabında kader ve aileler sorgulanacak, sevgililer bulunacak ve kaybedilecek, çoklu evren sonsuza kadar değişecek. 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.