İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar PDF Oku

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar PDF Oku

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Şahbaz tarafından kaleme alınan İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254128714 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar kitabı 146 olarak yayınlanmıştır.  İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar kitabını 10.01.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar PDF Oku.

İş Yaşamında Yenilikçi Sunumlar PDF Oku

Hepimiz aslında kendi hikayelerimizi yazarız. Bazı zaman bir konuşma, arada bir bir toplantı arada bir de bir sunum esnasında hep kendimizi, kendi dünyamızdaki yaşananları katılımcılara aktarıyoruz.

Son beş on yıllık süreç içinde bireylerin bilgiye ulaşma hızı değiştikçe, sunum yapma şekilleri de değişti. İnsanlar artık daha az bilginin olduğu ve net mesajların verildiği, akılda kalıcı ve ikna edici sunumları dinlemek istiyorlar. Bunun yanı sıra sunum yapan birinin sahne hâkimiyeti, görünüşü, konu ile ilgiliki bilgi birikimi ve deneyimi katılımcıların en fazla dikkat ettikleri konuların başında geliyor.

Teknoloji ile birlikte bireylerin dikkatli okuma ve dinleme süreleri de değişti, 140 – 280 karakter ile duygularımızı ifade edebilinmekte artık. Onun dışında uzun kurulan cümleleri okbekliyor ve dinlemiyoruz.

Bu kitapta;
– Pandemi ile birlikte gerçekten sunum yapma şekilleri de değişti mi?
– Katılımcılarınızı heyecanlandıracak, sunumunuzu farklı kılacak neler uygulayabilirsiniz?
– Eller cepte sunum yapmak sizce yanlış mı?
– Sunumlarınızda hikaye anlatmanın yolları nelerdir?
– Gerçekten sunumlarda yenilik var mı?
Sunum adına aradığınız tüm konular bu kitabın içinde bulunmaktadır.
Bu kitap sunum alanında pandemi boyunca yayına giren ilk yenilikçi sunum teknikleri kitabı olarak da benim için değişik bir anlam taşımaktadır. Yararlı olması dileği ile…

Keyifli okumalar…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.