Gülderen PDF Oku

Gülderen PDF Oku

Gülderen PDF oku, PDF kitap depomuzda, Emiyra Bayrak tarafından kaleme alınan Gülderen isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057715029 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gülderen kitabı 192 olarak yayınlanmıştır.  Gülderen kitabını 26.10.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gülderen PDF Oku.

Gülderen PDF Oku

   Taif’in gül kokan sokaklarında dolaşırken bir koku ki ecdattan kalan fidanların bulunduğu gülün hasıyla dolu bahçelerine doğru beni ağırdan sürüklüyordu.
Öyle bir şey ki beni kendisine çekiyordu. 
Köşeyi döndüğümde, sokağın sonundaki “güller sana ait, kokusu sana münhasır” diyen taa derinlerden bir ses… Gül bahçelerinde bulmuştum kendimi. Gül sevgilinin sembolü, çiçeklerin sultanıdır.
Herkesin elinde bir çuval, fidanlardaki gülleri toplayan gülderenler, teraziye koyulan bir sepete dolduruyorlardı gülleri. Bir asır öncesi ecdattan kalan fidanlar pespembe güllerle örtülüydü. Yaklaştığımda bülbül misali ne de hoş kokunuz var demiştim,dikenlerden ayrılmış güllere dokunurken…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.