Güneşe And İçenler PDF Oku

07.05.2024
17
Güneşe And İçenler PDF Oku

Güneşe And İçenler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Can Şahin tarafından kaleme alınan Güneşe And İçenler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257136150 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Güneşe And İçenler kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Güneşe And İçenler kitabını 10.12.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Güneşe And İçenler PDF Oku.

Güneşe And İçenler PDF Oku

Güneşe Ant İçenler, İran’da, gerici rejime karşı savaşan gençlerin öyküsü.
Yazar, tarihsel gerçeği tarafsızca aktarır ve yaşanmış hadiseleri derinden hissederek yeniden kurgularken, hem hüzünlü bir romantikliğe bürünüyor, hem de dehşet veren sahnelerde, cesur bir anlatıcı gibi davranıyor.
Can Şahin romanında, bireylerin çektiği derin acıları, dertlerini, endişelarını ve umutlarını benimseyip içselleştiriyor. Edebi yaratıcılığın sancılı doğurganlığına uyup imgesel estetikle kotardığı hikayesinde, acımasız bir despotluğa karşı mücadelenin çetin şartlarında, kahramanlarının direnişlerini, acılarını ve aşklarını göz önüne seriyor.
Yazar kendi benliğinden sıyrılarak, savaş coşkunluğunda canlarını feda eden kahramanlarıyla empati kurup yaşanmışlıkları gerçekçi bir üslupla okurlara iletiyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.