Muazzam Şeyler PDF Oku

Muazzam Şeyler PDF Oku

Muazzam Şeyler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Sibel Buğdaycı tarafından kaleme alınan Muazzam Şeyler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057075932 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Muazzam Şeyler kitabı 200 olarak yayınlanmıştır.  Muazzam Şeyler kitabını 24.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Muazzam Şeyler PDF Oku.

Muazzam Şeyler PDF Oku

Günlük yaşamımızda son derece sıradan bulduğumuz, hatta kimi zaman hiç fark etmeden önünden geçip gittiğimiz detaylar yaşamın özünü oluşturur. Bilinçli bir yaşamla birlikte hep aynı sandığımız günlerimizin, gerçekte ne kadar muazzam anlardan oluştuğunun farkına varmaya başlarız.
 
Yazar Sibel Buğdaycı Muazzam Şeyler’de, yaşamımızın gün içindeki mucizelerini oluşturan bu özü vurguluyor.
 
Kendimizi araştırırken; kalbimizle temasa geçmek, insan bulunduğumuzu hatırlamak, güzellikleri hak ettiğimizi, durup dinlenmemiz gerektiğini ve umudu her zaman korumamızın ne kadar mühim olduğunu okura aktarıyor.
 
Muazzam Şeyler; kalbin uyanışı üzerine yazılmış ruha dokunan bir kitap. Böylesine karanlık bir çağda bile hayatta güzelliklerin var oluşunu ve sevgiyi bizlere hatırlatan bu kitap, bunun yanı sıra okura muazzam bir ayna oluyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.