Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler PDF oku indir

03.02.2024
41
Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler PDF oku indir

Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Koçer Avcı tarafından kaleme alınan Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051859811 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler kitabı 104 olarak yayınlanmıştır.  Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler kitabını 01.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler PDF Oku.

Güneşli Öğleden Sonraları Anımsamadığımız Şeyler PDF Oku

Yanılmakla tehdit edilip bundan dolayı ürkenlerden başka
kimse konuşmasa keşke.
Hakikati örtmenin bedelini
bisiklet tamircileri bile öğrense.
 
Kendimizden hıncımızı bir türlü alamazken, olabilecek mü aynı anda kendimize şefkatlice yaklaşmak? Bu şiirler, yalnız güneşli öğle saatlerinden sonraları için değil, fırtına öncesi, fırtına sonrası anımsamadığımız her an için yazıldı. Aynı yere bakarken görüp de söylemediklerimiz… Pişmanlığı ve öfkeyi bilgelikle savdı.
 
Koçer Avcı’nın şiirinden git gide artan acı haykırışlara muzipçe gülüşler eşlik ediyor. Dünya denen yerde artık bulunmayan bir âşık olmak nasıl, bu şiirlerde dile geliyor:
 
Biliyorum aşkla savunduğum şeylerin bana ilgisi yok
geçip gidiyor yağmur, yere düşüyor meyve.
Hep övmek isterdim onları anlama şansım olsa
oysa eksik olan benim ve hep kapalı perde.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.