Sabahattin Ali «Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF Oku»

03.02.2024
41
Sabahattin Ali «Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF Oku»

Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz tarafından kaleme alınan Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz PDF Oku

Sabahattin Ali «Canım Aliye, Ruhum Filiz» pdf indirYazar(lar) Sabahattin Ali
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2019
Sayfa 160

OKU KITAP INDIR

Canım Aliye, Ruhum Filiz kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Büyük sıkıntıların meydana geldiği çalkantılı zamanlarda bile ailesinin sorumluluğunu taşıyan bir yazarın eş ve baba olarak portresini çizen bu mektuplar, Sabahattin Ali’yi yakında zamandan tanımamızı sağlıyor.
“Bundan sonra hiç kimse sana benim kadar yakın olmayacak. Beraber Almanca öğreneceğiz, ben İngilizce öğrenmek istiyorum, birlikte İngilizce dersi alacağız, ben kitaplar tercüme edeceğim, bunları birlikte okuyacağız, neşeli ve kederli bulunacağız, ne olursa olsun, bütün bunlar hep birlikte, hep ikimizin iştirakiyle olacak ve başka hiç kimse karışmayacak.”
Tarihsiz bir mektuptan
“Sen nasılsın? Keyfin yolunda mı? Sevgilim, Filiz’im nasıl? Onun bir fotoğrafçıda, hiç olmazsa vesikalık bir resmini çıkartıp gönder. Kendinin de bir resmini yolla. İkinizi de fevkalade göreceğim geldi.” (24. VIII. 1944 tarihli mektuptan)


Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Sabahattin Ali Canım Aliye, Ruhum Filiz online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.