Herkes Büyür Elbette PDF oku indir

31.01.2024
47
Herkes Büyür Elbette PDF oku indir

Herkes Büyür Elbette PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sultan Karataş tarafından kaleme alınan Herkes Büyür Elbette isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259873305 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Herkes Büyür Elbette kitabı 190 olarak yayınlanmıştır.  Herkes Büyür Elbette kitabını 16.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Herkes Büyür Elbette PDF Oku.

Herkes Büyür Elbette PDF Oku

Herkes Büyür Elbette; anlatı, anı, öykü, gezi yazısı ve şiirlerin harmanlandığı bir yolculuk kitabı… “Yolculuk” ifadesi burada somut anlamıyla da bir metafor olarak da kullanılabilir; çünkü hem yazarın seneler önce terk etmek zorunda kaldığı yurduna yaptığı ziyaretlere, gezip gördüğü yerlere ilişkin gözlemlerine hem de kendi içinde geçmişine doğru yaptığı yolculukta zihninde canlanan anılarına tanıklık ediyoruz bu kitapta. Böylelikle öte yandan tam da pandemi zamanında tarihi Diyarbakır, Mardin, Urfa sokaklarında edebiyatla yoğrulan bir yolculuğa çıkarken öte yandan da 70’li senelerın İstanbul’una, yoksul gecekondu mahallelerine ve orada bulunan sımsıcak dostluklara uzanıyoruz.

“Adı hayat işte; geçiyor gerçekle düş arasında, hikâyeler yazmak gerek, unutmamak, unutulmamak adına” diyor Sultan Karataş. Herkes Büyür Elbette’de gerçekle düş arasında şiirli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.