Kass Morgan «The 100 – İsyan PDF Oku»

Kass Morgan «The 100 – İsyan PDF Oku»

Kass Morgan The 100 – İsyan PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Kass Morgan The 100 – İsyan tarafından kaleme alınan Kass Morgan The 100 – İsyan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Kass Morgan The 100 – İsyan PDF Oku

Kass Morgan «The 100 - İsyan» pdf indirYazar(lar) Kass Morgan
Kategori(ler) Roman, Bilimkurgu
Yıl 2017
Sayfa 285

OKU KITAP INDIR

The 100 – İsyan kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

ÖZGÜRLÜKLERİ BİR KEZ DAHA ELLERİNDEN ALINDI, İSYAN KAPIDA…
Kolonicilerin, Dünya’daki 100 ekibine katılmasının üzerinden aylar geçmiş, bir zamanların çocuk suçluları kurulan yeni düzenin önderleri arasındaki yerlerini almıştır.
Ne var ki huzur içinde geçen günler uzun sürmez ve birlikte ilk bayramlarını kutlamaya bir araya getirilen Koloniciler ile Dünyalılar bir anda yabancı bir grubun saldırısına uğrar. Saldırganlar çok sayıda insanı öldürüp bir o kadarını da esir alır ve kampın stoklarını yağmalarlar. Kaçırılanların arasında Wells’in, Octavia’nın ve Glass’ın da olduğunu öğrenen Bellamy ile Clarke dostlarını kurtarmak için kurdukları bir ekiple birlikte yola çıkar.
Başka yerleşimleri yakıp yıkıp yağmalayan bu fanatik topluluğun amacı saflarını büyütüp nükleer savaşın mahvettiği gezegeni “iyileştirmek” ve bunu yapmak için de kendileri dışında herkesi ortadan kaldırmaktır.
Birbirlerine olan bağlılıkları bir kez daha sınanan 100 ekibinin kurtuluş için yapacakları tek bir şey mevcuttur: onları bu ekibin bir parçası yapan isyan ruhunu yeniden uyandırmak.


Kass Morgan The 100 – İsyan kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kass Morgan The 100 – İsyan ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kass Morgan The 100 – İsyan online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.