Hobbit (Resimli – Ciltli) PDF oku indir

24.02.2024
38
Hobbit (Resimli – Ciltli) PDF oku indir

Hobbit (Resimli – Ciltli) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Hobbit (Resimli – Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 21.11.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786052650936 sayfadan oluşan Hobbit (Resimli – Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Hobbit (Resimli – Ciltli) kitabını Kemal Baran Özbek numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hobbit (Resimli – Ciltli) PDF Oku.

Hobbit (Resimli – Ciltli) PDF Oku

Hobbit, tüm zamanların en bi hayli beğeni alan yazarlarından J.R.R. Tolkien’in zihninden yayılan hikâyeler aracılığıyla elflerin, büyücülerin, cücelerin, ejderhaların, orkların ve Yüzüklerin Efendisi’yle Silmarillion’da tasvir edilen bir çok diğer yaratığın evi olan büyüleyici Orta Dünya’nın kapısını açan unutulmaz bir klasik.
 
Kendi kendine yeten bir hayat süren Bilbo Baggins’in huzurlu günleri büyücü Gandalf ve bir grup cüce onu bir maceraya götürmek için kapısında belirdiğinde sekteye uğrar. Muhteşem Smaug adındaki ejderhanın seneler önce cücelerden çaldığı Yalnız Dağ’ı ve hazineleri geri alacaklardır. Bilbo plana dahil olma hususunda ayak direse de bir hırsız olarak kabiliyetini ve başarısını fark ettiğinde kendisi bile çok şaşırır!
 
Bilbo girişin eşiğinden başını bir kez daha uzatıp etrafa göz gezdirdiğinde, kelimenin tam anlamıyla derin uykudaymış gibi gördü Smaug’u, her türlü parıltıdan arınıp kapkara kesilmiş o koca vücuduyla ölü gibi hareketsiz uzanıyor, burun deliklerinden yoğunluk yönünden gözle bile görülemeyecek ölçüde zayıf bir dumanla eşdeğer bir hava üflüyordu.  Tam zemine adım atmak üzereydi ki Smaug’un aşağı doğru sarkık duran sol gözkapağının altından gelen, incecik ama bir o kadar keskin kızıl renkli bir ışık fark etti. Bunca süredir uyur numarası yapıyormuş meğer! Aslını söylemek gerekirse tünelin girişini kollamaktaymış!
 
Alan Lee’nin çizimleriyle
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.