Prens Çıplak PDF oku indir

24.02.2024
42
Prens Çıplak PDF oku indir

Prens Çıplak PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Dilvin Gerçek Arıcı tarafından kaleme alınan Prens Çıplak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052692653 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Prens Çıplak kitabı 240 olarak yayınlanmıştır.  Prens Çıplak kitabını 28.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Prens Çıplak PDF Oku.

Prens Çıplak PDF Oku

“Aşk, kendine uygun olmayanı seçmekti. Kendin olmayan bir dünyayı yaşamak, baş üstü çakılacağını bile bile ayakları havada gezmekti. Çekişme yoksa aşk yok, ne kadar çatışma varsa aşk o kadar çoktu…”
 
Çocuk yaşlarda anne ve babasını kaybeden Farilya, yaşamını eril şiddetine maruz kalmış kadın ve çocuklara adamıştır. Kuzguncuk ile Beşiktaş arasında geçen dünyası, katıldığı bir yemek ardından baştan aşağıya değişecektir.
 
Aşk, Farilya’nın kalbini ve gözlerini körleştirmiştir artık. Aşkı, tutkuyu ve nefreti uçlarda yaşamaya başlamıştır. Hayatının alt üst bulunacağı olaylar silsilesi tüm çıplaklığıyla akarken; gördüğü, şüphelendiği ne varsa görmezden gelecektir.
 
Aşkının etkisiyle yarattığı dostu Ruhi ile anılarını sıra sıra paylaşırken; iyilerin içindeki kötüleri, beyazların içindeki siyahları fark etmeye başlayacak fakat belki de çok geç kalacaktır.
 
“Celladı, saçlarıydı halbuki. Herkesi içine çeken saçları bu kez sahibini kandırmıştı.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.