Aforizmalar PDF oku indir

24.02.2024
59
Aforizmalar PDF oku indir

Aforizmalar PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Mustafa Sami Gürel tarafından kaleme alınan Aforizmalar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254122316 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Aforizmalar kitabı 86 olarak yayınlanmıştır.  Aforizmalar kitabını 01.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Aforizmalar PDF Oku.

Aforizmalar PDF Oku

“Yaşadığını sananlar arasında olmak, yaşıyor olmak değildir!..
Bilinç sözcüğü üstüne bazı şeyleri, diyalektik sözcüğünün ne anlam içerdiğini kavrayıp algıladıktan sonra daha iyi öğrenmeye başlarız…”

“İnsan, anlamsız tutkulardan, acılardan, trajedilerden arınmasını, iç temizlenmesini, süzülmesini ussallığın enerjisiyle olduğu kadar, belki de asıl hassasğının (yoğunlaşmış yüksek hassasğının) gücüyle yapar!.. Ve böylece sanatın doruksal aşaması şiire yaklaşarak, özünde kirli olan ne varsa söker atar, yaşam daha bir yücelmiş, güzelleşmiştir adeta…”

Sami Gürel insanın varoluşuna, felsefeye, sanata, aşka, kısaca hayata dair düşüncelerini etkileyici bir dille okuyucularıyla buluşturuyor…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.