Metro 2035 PDF oku indir

24.02.2024
50
Metro 2035 PDF oku indir

Metro 2035 PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Dmitry Glukhovsky tarafından kaleme alınan Metro 2035 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.02.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786059371773 sayfadan oluşan Metro 2035 kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Metro 2035 kitabını Zarifa Huseynova numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Metro 2035 PDF Oku.

Metro 2035 PDF Oku

Yıl 2035… Üçüncü Dünya Savaşı yirmi yılı aşkın bir süre önce dünyayı yok etmiş, yaşama dair izler yeryüzünden tamamen silinmiştir. Nükleer saldırının yakıp yıktığı koskoca şehirler artık toz ve külden ibarettir. Her şey paslanıp çürümekte, uydular yörüngede başıboş bir halde dönmektedir.
Sadece Moskova metrosuna sığınanlar hayatta kalır ve radyasyondan korunmak için, yerin onlarca metre altında bambaşka bir dünya kurarlar. Metro istasyonları da dinî ve ideolojik ayrımların hâkim olduğu birer şehir-devlet haline gelir. İktidardakilerin yazıp oynadığı bir tiyatro oyununu andıran bu hayatta, vatandaşlar gelecek endişesından uzak, yalnızca günü kurtarma derdindedir.
Ama içlerinden biri, büyük bir hayalin peşinden koşmaktadır: Radyasyon düzeysi düştüğünde yeryüzüne geri dönmek ve insan gibi yaşamak. Bir zamanlar adına Dünya adı verilen koca boşlukta, hayatta kalmış olabilecek başka insanları arayan bu inatçı gencin adı Artyom’dur. Ve herkesin bu hayali takip etmesi için, metronun karanlık tünellerinde heyecan verici bir yolculuğa çıkacak, birden fazla kirli sırrı açığa çıkaracaktır.
En büyük sürpriz ise Artyom’u günışığında beklemektedir…
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama