Meva Kalbin Süveydası PDF oku indir

24.02.2024
34
Meva  Kalbin Süveydası PDF oku indir

Meva Kalbin Süveydası PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Reyyan Rukiye Çakır tarafından kaleme alınan Meva Kalbin Süveydası isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052198728 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Meva Kalbin Süveydası kitabı 296 olarak yayınlanmıştır.  Meva Kalbin Süveydası kitabını 30.10.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Meva Kalbin Süveydası PDF Oku.

Meva Kalbin Süveydası PDF Oku

Geçmişin geleceğe yansıyan yüzü, aynaya vuran aksi hep karanlık mı olur?
Oysa yarım kalan hikayelerin de mutlu sonları olmalı…
Meva, bu hikâyenin nasıl başladığını çok umursamıyordu. Çünkü anladığı ve inandığı bir şey vardı; öyle başlamış ve böyle giden bir hayat…
Gençliğinin en hassas senelerını, insanı güven bunalımına sürükleyen yokluk ve yalnızlıkla geçiriyordu… Mutlu görmeyi istediği tek insan olan annesinin de hastalanması ile sille kotasını doldurduğunu düşünen Meva, derin bir umutsuzluğa düşmüştü….
Lakin çok kuvvetli duygular çıkarabilirdi onu bu çıkmazdan.
Aşktan kuvvetli, iyilikten kuvvetli başka hangi duygu olabilirdi ki?
Meva’nın yaşamına iyilik sahibi bir el uzandığında umulmadık bir biçimde kaderin sır perdesi aralanır, açılan bu kapının ardından gönlünü kaptırdığı aşk da içeri giriverir.
Onca derdinin içinde kış güneşi gibi bir görünüp bir kaybolan aşkı İrfan, yaralı günlerinin merhemi olabilir miydi?
İnsana nefes aldıran, kuş tüyü gibi hafif, peri masalı kadar merak uyandıran bu hikaye ile yüzünüzde tebessüm gönlünüzde bahar olsun istedik.
Payınıza çokça mutluluk düşmesi duasıyla…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.