Hollow Kardeşler PDF oku indir

24.02.2024
47
Hollow Kardeşler PDF oku indir

Hollow Kardeşler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Krystal Sutherland tarafından kaleme alınan Hollow Kardeşler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 17.01.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786253661069 sayfadan oluşan Hollow Kardeşler kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Hollow Kardeşler kitabını Meltem Uzun numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hollow Kardeşler PDF Oku.

Hollow Kardeşler PDF Oku

On yedi yaşındaki Iris Hollow, her zaman enteresan bir kız olmuştu. Çocukken iki ablasıyla birlikte tam anlamıyla hatırlayamadığı fakat boyunlarının altında yarım ay şeklinde bir yara izi oluşmasına neden olan bir olay yaşamıştı.
Ergenlik senelerının çoğunu, üzerine katran gibi yapışan bu enteresanlıktan kaçmaya çalışarak geçirmişti. Lakin büyük ablası Grey şüpheli bir biçimde ortadan kaybolduğunda, yaşamının daha ne kadar enteresanlaşabileceğini öğrenmek zorunda kaldı. Boynuzlu adamlar onu takip etmeye başlamış, kız kardeşinin tavanından bir ceset düşmüş, çirkin ve gerçekleşmesi pek olabilecek olmayan anılar hafızasında belirginleşmeye başlamıştı.
 
Iris, ablasının bilinen son ayak izlerini ve arkasında bıraktığı ipucu kırıntılarının giderek enteresanlaşan izlerini takip ederken, onu kurtarabilmek için sahip olduğu tek seçeneğin çocukken yaşadıkları olayın sırrıni çözmek olduğunu fark etmişti.
 
Peki ya ablasının ondan seneler boyunca sakladığı şey neydi?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.