İçindeki Gücün Sırrı PDF Oku

İçindeki Gücün Sırrı PDF Oku

İçindeki Gücün Sırrı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Joseph Murphy tarafından kaleme alınan İçindeki Gücün Sırrı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.04.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786052063491 sayfadan oluşan İçindeki Gücün Sırrı kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  İçindeki Gücün Sırrı kitabını Yasemin Bayraktar numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İçindeki Gücün Sırrı PDF Oku.

İçindeki Gücün Sırrı PDF Oku

Hayatınızı Değiştirmek İçin İnanmanın Gücünü Keşfedin
Bu kitabın içindeki bölümler okuyuculara her açıdan daha sağlıklı, daha mutlu, daha tatmin edici bir hayat temin ediyor. Bireylerin yaşamlarında yüz yüze geldikleri problemleri çözmeleri için bir aracı olmanın yanında, hedeflerinize ulaşmanız için zaman içinde kendisini ispatlamış yöntemler de sunuyor.
Dr. Joseph Murphy’nin en basit açıklamasıyla problemlerin çözümü kendi içinde yatıyor. Dış unsurlar bir birinin düşünce şeklini değiştiremez. Zihniniz yalnızca size aittir. Daha güzel bir hayat yaşamak için değişmesi gereken dış unsurlar değil, sizin düşünce şeklinizdir. Değişim gücü sizin beyninizdedir ve içinizdeki gücün sırrını tercih ederek yaşamınızı iyiye yönlendirebilirsiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.