Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü PDF Oku

25.03.2024
31
Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü PDF Oku

Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü PDF oku, PDF kitap depomuzda, Mertcan Karakuş tarafından kaleme alınan Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.06.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786056849558 sayfadan oluşan Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü kitabını Elifcan Arslan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü PDF Oku.

Yüzen Küçük Şeyler / Hatıra Gezer’in Toplama Albümü PDF Oku

“Karanlık sahnenin tam ortasına menekşe moru bir spot vurdu. Işıktan daire ağır ağır genişledi. Şimdiye kadar hiç dinmeyen, devamlılığı sebebiyle de artık kimsenin kulağına takılmayan arka plandaki uğultu ışıkla birlikte bir anda kesildi. İşçi arı garsonlar bile taş kesilmiş, sahneyi izliyorlardı. Cam boncuklu saçakların arasından, deniz mavisi satenden dikilmiş uzun eldivenli bir çift kol göründüğünde, sahnenin iki yanındaki dev hoparlörlerden çıkan disko-funk ritimleri salonu doldurdu. Art arda dizilmiş iri yağmur damlaları gibi görünen saçaklar müziğe uyarak iki yana doğru açıldılar. Hatıra Gezer bütün ihtişamıyla sahneye çıktı.”
 
Yüzen Küçük Şeyler geçmişle bugün, anılarla rüyalar arasında gidip gelen, günümüz İstanbul’unun sokaklarında, underground ve kalburüstü mekanlarında mekik dokuyan, yarı fantastik bir anlatı olarak okurunyucunun karşısına çıkıyor. Baş karakter Bergüzar’ın müthiş personası siziokuyucuyu şehrin çeşitli sosyo-kültürel çevrelerinde sürprizlerle dolu, baş döndürücü maceralara sürüklerken,üyor. Hatıra Gezer’in Toplama Albümü’nden saçılan ahenkli melodiler sayfalar arasında bir fısıltı gibi dolaşıyor. Kuir edebiyatın güncel emsallarinden birisi olan bu ilk roman, bunun yanı sıra müstakbel bir üçlemenin ilk kitabı.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama