İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden PDF Oku

26.03.2024
53
İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden PDF Oku

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden PDF oku, PDF kitap depomuzda, Sinan Canan tarafından kaleme alınan İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059218603 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden kitabı 184 olarak yayınlanmıştır.  İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden kitabını 16.10.2019 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden PDF Oku.

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap / Beden PDF Oku

Hepimiz “daha doğru yaşamaya” çalışıyoruz. Sürekli öğrenme peşindeyiz ama git gide genişleyen bilgi havuzundan çoğu zaman doğruları seçemiyoruz. Uzmanlar da çok fazla görüş ayrılığına düşüyorlar. Konu “insan” iken, bilim de bu kadar açık ve net bir araçken bu kadar anlaşmazlık nereden geliyor?
 
Elinizdeki kitap, bir üçlemenin ilk kitabıdır. İnsanın Fabrika Ayarları serisi bir bütün olarak insanlığın gereklerini İFA edebilmek için, bilimsel gerçeklere değişik bir çerçeve öneriyor. İnsanın Fabrika Ayarları, kendinizi başka bir bakış yönünden bir kez daha anlamaveyavet ediyor.
 
• İnsan neden bu kadar çıplak ve aciz?
• Bedensel ihtiyaçları karşılanan insan neden mutlu olamıyor?
• Yüz yıl önceki bireylerin bilmediği bunca yeni “ölüm nedeni” nereden çıktı?
• Neden hareketsiz kalınca hastalanıyoruz?
• Fazla yemek bize neden iyi gelmiyor?
• Yalnız kalınca neden erken ölüyoruz?
• Bedenin stres tepkileri, tüm hayvanların hayatta kalmasına yardımcı olmaktadırken, bizi neden bu kadar yoruyor hatta hasta edip öldürebiliyor?
• Sınırlarını aşamayan, zihnini ve bedenini zorlamayan insanlar neden bunalıma giriyor?
• Yaratılışımıza uygun bir yaşam kurmak ve bunu sürekli olarak hale getirmek bu kadar zor mu?
 
Bu kitap, bu ve benzeri sorularının yanıtlarını vermekten ziyade kendiniz için en doğru yanıtları bizzat sizin bulabilmeniz için yazıldı. Bundan sonrası ise size kalıyor.
 
Kendinize iyi bakın, göreceksiniz…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama