Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) PDF Oku

26.03.2024
71
Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) PDF Oku

Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Selin Solaris tarafından kaleme alınan Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786053049319 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) kitabı 416 olarak yayınlanmıştır.  Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) PDF Oku.

Fantom Etkisi / Doğa Dönüyor (Karton Kapak) PDF Oku

Piyanonun, ruhu dansa iteleyen notaları bir ipe sıralanmış gibi havaya karıştı. Sihirli bir parmak tuşlara can üflüyor, kaçkın notaları dize getiriyordu. Müphem çevremde bir tur attı. Adımları acı verecek kadar aheste, asaletinden kör edecek ahenkte zarifti. Bu, bunun yanı sıra bir oda dolusu oksijenin ciğerlerime yetemediği ilk andı.
Alessia, yirmili yaşlarda gözükse de aslında binlerce yıl önce doğmuş Yaşam Kanı’dır. Günün birinde onu Doğa Ana yapan büyüsünü keşfeder ve evinin zemininde açılan bir delikten aşağı kirli, sefil ve kurtarılmaya muhtaç olan Araf’a düşer. Bu topraklara ait olduğunu ve asırlardır büyülü evrenlerde tutsak edildiğini
öğrenmeden önce kaderi, imkânsız aşkı Müphem’le birleşir.
Müphem, Ambrose’un günlüğünü bulup Araf’ı kurtarmaya yemin etmiş ölümcül dokunuşlu Azrail’dir ve bu yüzden eldivenlerini asla çıkarmamaktadır. Alessia’nın teniyse eldivenleri yokken dokunabildiği tek tendir.
Araf, ruh yiyen bir imparatorun elindedir. Üstelik asırlardır hiçbir ruh cennet yahut cehenneme gidememiştir çünkü imparator ruhlarla besleniyordur. Her biri Yaşam Kanı’nın, yani Alessia’nın bir gün bu topraklara hayat getirmesini bekliyordur. Araf’ın kaderi, Ambrose’un kayıp günlüğüne bağlıdır. Kurtuluşu arzulayan herkes bu günlük için seferber olurken, içinde yazanları okuyabilecek tek kişi Alessia’dır. Alessia ölü diyarın ölü topraklarını Müphem’le birlikte kötü kaderinden kurtaracak mıdır yoksa bu mahkûmiyeti usulca izlemek zorunda mı kalacaktır?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama