İmam-ı Gazâlî «Kalplerin Keşfi PDF Oku»

31.01.2024
46
İmam-ı Gazâlî «Kalplerin Keşfi PDF Oku»

İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi tarafından kaleme alınan İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi PDF Oku

İmam-ı Gazâlî «Kalplerin Keşfi» pdf indirYazar(lar) İmam-ı Gazâlî
Kategori(ler) Din
Yıl 2019
Sayfa 582

OKU KITAP INDIR

Kalplerin Keşfi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Mukaşefetü’l Kulüb konu itibariyle tasavvufi bir eserdir. İçerik itibariyle kalpleri hassas bir İslami hayata sevk etmeyi, oraya saf bir İslami yaşamı sıkıştırmayı hedef edinen bir eserdir. Mukaşefetü’l Kulüb bir “Kalpleri ihya” kitabıdır. Durumlarını tespit ve keşfedip aralayarak, görülmektedirarak ıslaha çalışmayı öğreten bir eserdir. Tasavvuf kalp ile meşgul olan bir ilimdir. Malumdur ki, kalp nasıl olursa dış aza ve yaşayış da ona uygun bir manzara arz eder. Allah Tela’nın; “Her kulun kalbini günde birkaç kere kontrol ettiği” hadisinin manasına itibarla tasavvufta amellerin zuhur mahalli olan kalp ele alınmıştır.


İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

İmam-ı Gazâlî Kalplerin Keşfi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.