İnsanlığın Çocukları PDF indir

27.10.2023
72
İnsanlığın Çocukları PDF indir

İnsanlığın Çocukları PDF indir, PDF kitap depomuzda, P.D. James tarafından kaleme alınan İnsanlığın Çocukları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. The Children of Men dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786052652435 sayfadan oluşan İnsanlığın Çocukları kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  İnsanlığın Çocukları kitabını 17.10.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İnsanlığın Çocukları PDF Oku.

İnsanlığın Çocukları PDF indir

“BUGÜN … YERYÜZÜNDE DOĞAN SON İNSAN BUENOS AIRES BANLİYÖLERİNDEKİ BİR BARDA ÇIKAN KAVGADA ÖLDÜRÜLDÜ…”
 
Ödüllü yazar P. D. James, Agatha Christie sonrası İngiliz polisiye edebiyatının Ruth Rendell’la birlikte en büyük iki isminden biri, namı diğer Polisiyenin Kraliçesi. Yönetmen Alfonso Cuarón tarafından 2008 senesinde beyaz perdeye bir araya getirilen İnsanlığın Çocukları ise distopya türünün en iyi emsallarinden.
 
İnsan ırkı kısırlaşmış, son nesil ise artık yaşlanmaya başlamıştır. Gelecekten beklentisi olmayan ve kendilerinin yaşayan son insanlar olduğunu bilen toplumlarda intihar ve suç oranı arttıkça uygarlık yıldan yıla çökmeye başlar. Bir sabah tüm haber kanallarında dünyanın en genç insanının yaşamını yitirdiği açıklamalunca insanlar kalan son umutlarını da yitirirler.
 
İngiltere ise Xan Lyppiatt’ın despot yönetimi altındadır. Lyppiatt’ın tarihçi kuzeni Theo Faren, bu meşum atmosferde yalnız ve umursamaz bir hayat sürmeye çalışıyordur… ta ki Julian adındaki genç bir kadınla “tesadüfi” karşılaşması onu bir grup isyancı muhalifle temasa geçirene kadar. Faren’ın yaşamı birdenbire geri dönülmez bir biçimde değişir. Vereceği kararlar ise insan ırkının geleceğini derinden etkileyecektir.
 
İnsanlığın sonu ile Dünya’nın sonu apayrı şeyler olabilir mi?
 
İnsanlığın Çocukları, geleceği yok olmanın eşiğinde bir ırkın acı portresi.
 
“Bir Hitchcock filmi kadar ürkütücü ve gerilim dolu bir roman.”
—The New Yorker
 
“İnsanı gerçekliğine ikna eden, kışkırtıcı bir kitap.”
—Chicago Sun Times

İnsanlığın Çocukları Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.