İrade Psikolojisi PDF Oku

İrade Psikolojisi PDF Oku

İrade Psikolojisi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Akif Manaf tarafından kaleme alınan İrade Psikolojisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256468399 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İrade Psikolojisi kitabı 224 olarak yayınlanmıştır.  İrade Psikolojisi kitabını 07.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İrade Psikolojisi PDF Oku.

İrade Psikolojisi PDF Oku

Bu kitapta insanlık tarihinde ilk defa irade hususunda çiçeği burnunda bir paradigma sunulmaktadır! Peki, nedir bu çiçeği burnunda irade paradigması? Egodan beslenen, sınırlı güce sahip olan dünyasal irade ve ebedî özden beslenen, sınırsız güce sahip olan varoluşsal irade.
 
İnsan evladının davranışlarını ve edimlerini izah etmek için irade işleyişini anlamak son derece mühimdir. Bu kitapta irade fenomeninin sırrı, bilinmeyen mekanizmaları, işleyişi ve insan yaşamına etkileri açıklanmaktadır.
 
İnsanlık tarihinde ilk defa iradenin sınırsız bir güce sahip olabileceğine dair gerçek bu kitapta açıklanmaktadır. Bir insan hedeflerine ulaşamadığında ona iradesinin sınırsız ve tükenmez potansiyele sahip olabileceği söylenmelidir.
 
Bu kitapta insanlık tarihinde ilk defa irade ile zekâ olgularının tamamen farklı iki insan yetisi olduğu ispatlanmıştır. Zekâ karar verme merci, irade ise zekâ tarafından verilmiş kararın icra edilme mercidir.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.