New York Cadıları PDF Oku

18.03.2024
36
New York Cadıları PDF Oku

New York Cadıları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ami McKay tarafından kaleme alınan New York Cadıları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257124621 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan New York Cadıları kitabı 536 olarak yayınlanmıştır.  New York Cadıları kitabını 12.01.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. New York Cadıları PDF Oku.

New York Cadıları PDF Oku

“Kader tarafından cadı seçilmek için ataların kanının taşınması gerekmiyor. Ne vücutta bir cadı işaretine, ne ayrık ön dişlere, ne de çenede gamzeye gerek var. Bir tür özlem, içten içe duyulan bir tür huzursuzluk yeter bunun için.”
 
1880
İki cadı, Adelaide Thom ve Eleanor St Clair, Manhattan’da şifa, el falı ve iksir üzerine uzmanlaşmış bir çaycı dükkanı açar.
Bir gün Beatrice adında büyüleyici bir kadın yardımcı olarak onlarla bu dükkanda çalışmaya başlar. Beatrice kısa bir süre sonra bu iki cadı için vazgeçilmez olur; fakat buradaki yaşamı enteresan olaylarla gölgelenir. Kimsenin göremediği şeyleri görmeye, kimsenin duymadığı sesleri duymaya başlar… Birisi ona büyü mü yapmıştır yoksa yalnızca aklını mı yitirmektedir?
Cadıların kabiliyetlerini en iyi biçimde nasıl geliştirebilecekleri hususundaki çekişmelerinin ortasında, Beatrice ortadan kaybolur. Beatrice kendi isteğiyle mi ortadan kayboldu yoksa biri tarafından mı kaçırıldı?
Kadınların korse giydirildiği, hapsedildiği ve fikirlerini zar zor dile getirebildiği bir çağda gerçekten güvende olma ihtimalleri söz konusu mu?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.