Mina Lejyonerin Kızı PDF Oku

18.03.2024
47
Mina  Lejyonerin Kızı PDF Oku

Mina Lejyonerin Kızı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Aynur Tümen tarafından kaleme alınan Mina Lejyonerin Kızı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052048436 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Mina Lejyonerin Kızı kitabı 272 olarak yayınlanmıştır.  Mina Lejyonerin Kızı kitabını 26.06.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mina Lejyonerin Kızı PDF Oku.

Mina Lejyonerin Kızı PDF Oku

“Benimle oynamıyorsan eğer sev beni… Hislerini benden uzak tutacak başka bir kadın olmadığını biliyorum artık. İçimi zehirleyen o çirkin şüpheden beni kurtar, yanılt beni! Ruhum, kalbim, seni gördüğüm andan beri hep senindi. Vücudumu da al, her şeyimle senin olayım.
Sema Tahsin’in önünde diz çökmüş, kollarının bütün kuvvetiyle dizlerine sarılmış, yalvarıyordu. Tahsin’in yüzü kireç gibi bembeyaz olmuştu. Çene kemikleri kasılmış, anlamsız gözler ile; ayaklarına kapanmış, yüzü yaş içindeki Sema’ya bakıyordu. İçinden korkunç bir savaş verdiği her hâlinden belliydi.”
“15 uzun yıl geçmişti o yağmurlu akşamın üzerinden. Neden? Niçin? Yaşamın karşı gelinmez akıntılarına, bizleri hangi görünmez güçler atıyor? Geriye yolu olmayan, hep ileriye doğru, hep aynı kaderin çizgisinde akan çalkantılı sular…”
 
İstanbul’un yoksul bir semtinde yağmurlu bir akşamda başlayan bu roman, Sema’nın zengin ve dünyaca ünlü bir kadın olan Mina’ya dönüşmesinin, hayallerin gerçeğe kavuşmasının yaşanmış hayat hikâyesidir.
Şartların acımasızlığı ve imkânsızlıklar içinde kendi cevherini keşfetmeden, ışıldamadan bu dünya çapından ayrılacakken uzanan bir el ile filmlere konu olacak kadar değişen bir hayata tanık bulunacağınız ve hayallerine kavuşmak için ödediği bedellerle olgunlaşan bir genç kızın kalbine dokunacağınız bu satırlarda yeni bir yaşamı deneyimleyecek, şaşıracak, üzülecek, kızacak ve belki de her kalp çarpıntısında kendinizi bulacaksınız.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.