İstanbullu Elefteria PDF oku indir

23.02.2024
41
İstanbullu Elefteria PDF oku indir

İstanbullu Elefteria PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Kemal Yılmaz tarafından kaleme alınan İstanbullu Elefteria isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786055895815 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İstanbullu Elefteria kitabı 184 olarak yayınlanmıştır.  İstanbullu Elefteria kitabını 29.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İstanbullu Elefteria PDF Oku.

İstanbullu Elefteria PDF Oku

İstanbullu Elefteria 6-7 Eylül hadiseleri öncesinde başlamış bir aşk hikayesidir. Bu aşk yaşanan hadiselerin sayfalarını kapatmasıyla sona ermemiştir.
 
Gerçek aşklar biter mi? Birileri bu aşkların peşine düşerse, mekanları, şarkıları, eski dostları ve eski İstanbul’u, bütün tanıkları bulursa, bitmez! Çok az insan, dillere destan olacak, nesilden nesile anlatılacak kadar büyük aşklar yaşar. İstanbul gibi, üzerinden çağların ve birbirinden farklı milletlerin geçtiği bir şehirde bu imkânsız aşklar daha derin yaşanır. Boğaziçisi, tepelerinden dolunayın izlendiği kırları, bahçelerinden bin bir çiçeğin toplandığı koruları ile adeta âşık olunmak için yaratılmış bu efsane şehir, onları bir araya getiren bir cennet gibi aşıkları kucağında saklar.

 
Bir Rum ile bir Türk birbirini severse ne olur? Hele bunlar lale devri çocuklarıysa… Bu insanlar yaşayıp gidenler arasında, bakan değil görebilen ve hissedebilen bir derinliğe sahiplerse… Elefteria kıskandıracak sevgisiyle, engin insanlık yüreğiyle o kadar çok şey öğretiyor ki!
 
Kemal Yılmaz, şuana dek edebiyatseverleri öyküleriyle çok etkiledi. İstanbullu Elefteria ile kaleminin gücünü bir kez daha gösteriyor.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.