Shadowghast – Karakasvet PDF oku indir

23.02.2024
44
Shadowghast – Karakasvet PDF oku indir

Shadowghast – Karakasvet PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Thomas Taylor tarafından kaleme alınan Shadowghast – Karakasvet isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.10.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050842937 sayfadan oluşan Shadowghast – Karakasvet kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Shadowghast – Karakasvet kitabını Barış Purut numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Shadowghast – Karakasvet PDF Oku.

Shadowghast – Karakasvet PDF Oku

Kasvet Gecesi’nde gözler gölgelerin üzerinde!
 
Tuhaf Deniz Kasabası’nda sular hiç durulmuyor. Kasaba halkını bu kez korkutan şey gölgelerinin peşine takılan acımasız bir canavar: Shadowghast, yani Karakasvet! 
 
Diğer kasabalar bilindik festivallerle oyalanadursun, Tuhaf Deniz Kasabası eşi benzeri görülmemiş bir festivale hazırlanıyor. Kasvet Gecesi, Karakasvet’in şanına yaraşır biçimde kutlanmalı. Mumlar yanmalı, şovmenler iskelede benzersiz kukla gösterileri sunmalı. Yoksa… Karakasvet hak ettiği saygıyı görmezse kasaba halkının gölgeleri tehlikede demek!
 
Kasvet Gecesi için kasabaya gelen festival ekibinden biri, Herbie’nin geçmişinin gölgesini de yanında getirir. Kasaba halkının gölgeleri bir bir ortadan kaybolmaya başladığındaysa Herbie ve Violet için karanlık labirentlerden geçip tiyatro sahnesine çıkan bir maceranın kapıları aralanır. 
 
Geçmişi sırlarla dolu Tuhaf Deniz Kasabası’nda geçen bu macera, ödünüzü kopartacak!
 
“Yaratıcı kurgusu, ürkütücü atmosferleri ve enteresan mizahı, okurları kitabın başından sonuna kadar sürekli olarak eğlendirmeye devam ediyor… Okurlar tüyleri ürperirken mest olacaklar.”
-Kirkus Review
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.