José Mauro De Vasconcelos «Güneşi Uyandıralım PDF Oku»

08.02.2024
34
José Mauro De Vasconcelos «Güneşi Uyandıralım PDF Oku»

José Mauro De Vasconcelos Güneşi Uyandıralım PDF Oku, PDF kitap depomuzda, José Mauro De Vasconcelos Güneşi Uyandıralım tarafından kaleme alınan José Mauro De Vasconcelos Güneşi Uyandıralım isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

José Mauro De Vasconcelos Güneşi Uyandıralım PDF Oku

José Mauro De Vasconcelos «Şeker Portakalı 2 - Güneşi Uyandıralım» pdf indirYazar(lar) José Mauro De Vasconcelos
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 272

OKU KITAP INDIR

Şeker Portakalı 2 – Güneşi Uyandıralım kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Şeker Portakalı’nın tatlı, ufak kahramanı Zeze işte yine karşınızda. Gözlerinin içi yine ışıl ışıl, yüreği yine sevgi dolu. Ama hüzünleri, biraz daha büyümüş bir çocuğun hüzünleri. Küçüklüğündeki ufak Şeker Portakalı yok, ama bu kez de yüreğinde sevgili kurbağası var. Zengin ve aşırı alıngan bir aile tarafından evlat edinilmiş. Ama Zeze yeni babasının iyi niyetine karşılık vermiyor. Evdeki biricik dostu, aşçı Dadada. Bir de düşlerindeki, yeri doldurulamayan, yüreğine kadar sokulup yerleşen kurbağa ve bir filmde görerek gerçek babasının yerine koyduğu ünlü Fransız şarkıcısı Maurice Chevalier. Çok göz alıcı bir öğrenci olan Zeze sırılsıklam âşık oluyor. O güne kadar herkesi kızdıran, kimi de tehlikeli şeytanlıklar yapan bir çocuk. Çocukluğunun sonu, yeniyetmeliğin ilk adımları, verilmesi gereken yalnızlık sınavı…Zeze’nin, dostlarını hayâl kırıklığına uğratması olanaksız. Onun her yaştan birden fazla dostu olduğunu da iyi bilinmekte. Şeker Portakalı’nın devamı olan Güneşi Uyandıralım’ı da çok seveceğinize inanıyoruz. Dizinin üçüncü kitabı olan Delifişek’te bu kez, Zeze’yi delikanlılık yaşında bulacaksınız.


José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 2 – Güneşi Uyandıralım kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 2 – Güneşi Uyandıralım ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 2 – Güneşi Uyandıralım online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.