Kadının Dünyası PDF Oku

Kadının Dünyası PDF Oku

Kadının Dünyası PDF oku, PDF kitap depomuzda, Nuran Filiz tarafından kaleme alınan Kadının Dünyası isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258030518 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kadının Dünyası kitabı 240 olarak yayınlanmıştır.  Kadının Dünyası kitabını 27.04.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kadının Dünyası PDF Oku.

Kadının Dünyası PDF Oku

Kadın olmak güzeldir, kıymetlidir, bereketlidir. Kadın hayattır. Siz bereketsiniz, hayatsınız, güzellik kaynağısınız. Kendinizi sevin ve değerinizin farkına varın. Kadınlığınızla barış içinde olun. “İyi ki varım! İyi ki kadınım!” demekten çekinmeyin.
Allah sizi böyle yarattığına göre, siz böyle tam ve müthişsiniz. Böyle güzelsiniz. Kendinize erkek rolü üstlenmeyin.
Helalleşin, barışın, temizleyin ve gönderin. Geçmişte takılıp kalmayın. Bugünü kaçırmamak için kendinizle barış ve huzur içinde olun.
Siz kuvvetlisünüz, çünkü kadınsınız. Sonuç değil, süreç odaklı olmayı unutmayın. Çıktığınız yol, farkındalık içinde yaşamak, bir zamantir. Hayatınız boyunca dengede olmaya devam etmeniz gerekir. Baktınız bir sorun var, helalleşme çalışması yapın. Düşünce detoksu yapın. Blokajları kaldırma çalışması yapın. Hatırlayın ki siz, sevgiden var olan insanoğlunun en güzel tarafı, üretimin, bereketin, bolluğun, neşenin, sevincin, coşkunun kaynağısınız.
Kadın olmak çok güzel… Kadın olun…
Rabbime emanet olun.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.