Seksen Günde Aşkıalem PDF Oku

07.05.2024
19
Seksen Günde Aşkıalem PDF Oku

Seksen Günde Aşkıalem PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ender Aksu tarafından kaleme alınan Seksen Günde Aşkıalem isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786053041177 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Seksen Günde Aşkıalem kitabı 380 olarak yayınlanmıştır.  Seksen Günde Aşkıalem kitabını 04.10.2016 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Seksen Günde Aşkıalem PDF Oku.

Seksen Günde Aşkıalem PDF Oku

BİR KADIN, ÖZGÜVENİNİ NASIL KAYBEDER? CEVAP VERİYORUM: ERKEKLER YÜZÜNDEN!
PEKİ NASIL KAZANIR? SADECE VE SADECE KENDİ ÇABASIYLA.
Melis ve Muzaffer, o mutlu günlerinde aralarında görmek istedikleri konuklara, haftalarca konuşulacak bir skandal armağan etmişti. Zira Muzaffer, halen nikâh masasına bile oturamamışken Melis’i terk edip gitti. Genç, güzel ve hem de akıllı Melis ne yapsın?
Eşyalarını sattığı gibi vurdu kendini yollara.
Düğün günü terk edilecek kadar şanssız, dünya turunun ilk durağında tanınmış bir aşka yelken açacak kadar şanslıydı Melis. Atina’da başlayan aşk hikâyesi, bütün Avrupa’yı onunla gezecekti. Bazı zaman kırgın, arada bir coşkulu…
Atina, Yunan Adaları, Venedik, Roma, Paris, Lizbon, Barselona ve Londra bu büyük aşkın şahitleri olacak, Melis’e hem yeni dostlar hem şahane maceralar kazandıracaktı.
“Avrupa’yı gezmek istiyorum ama bütçem yetmiyor.”
“Ah, ah! Dünya turuna çıkmayı çok isterdim ama zamanım yok.”
Artık bu bahaneler size engel değil. Hem hesaplı hem vaktinizi harcamayan bir dünya turu için siz de Seksen Günde Aşkıâlem’i elinize alın ve Melis’le birlikte yola çıkın. Evinizin rahat koltuğunda veya cadde üstü bir kafede… Belki de bir belediye otobüsünde. Kemerlerinizi bağlayın ve bir kadının küllerinden doğmasına, bu zamanın masalına eşlik edin. Sizi temin ederiz ki, yaşamınızın en güzel seyahati olacak.

Bağdat Caddesi Güzeli ile kalplerde taht kuran Ender Aksu’dan kadınlığa, kadınların gücüne, kadın dayanışmasına, hayata, eğlenceye ve güzelliğe eşsiz bir övgü.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.