Kahve Soğumadan Önce PDF Oku

26.03.2024
43
Kahve Soğumadan Önce PDF Oku

Kahve Soğumadan Önce PDF oku, PDF kitap depomuzda, Toshikazu Kawaguchi tarafından kaleme alınan Kahve Soğumadan Önce isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 31.05.2021 dilinde ve 200 ebatında basılan ayrıca  Before the Coffee Gets Cold sayfadan oluşan Kahve Soğumadan Önce kitabı 9786051738956 olarak yayınlanmıştır.  Kahve Soğumadan Önce kitabını Şebnem Tansu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kahve Soğumadan Önce PDF Oku.

Kahve Soğumadan Önce PDF Oku

Zamanda yolculuk edebilseydiniz neyi değiştirirdiniz?
Kimi son bir kez görmek isterdiniz?
 
Tokyo’nun ara sokaklarından birinde, ziyaretçilerine özenle demlenen kahvelerini sunan yüz yıllık bir kafe bulunur. Yılın en sıcak gününde bile serin kalmayı başaran, yalnızca dikkatli gözlerin seçebileceği, bodrum katındaki ufak bir kafe… Öyle ufak ki üç masa ve altı sandalye ile mekân baştan başa doluyor. Duvarda ise her biri ayrı bir zamanı gösteren üç saat asılı. Etrafınıza bakındığınızda
en hafif tabirle “sıradan” olarak niteleyeceğiniz bu yerin rahatlıkla tahmin edilemeyecek bir hizmeti daha var: Zamanda yolculuk.
 
Lakin bu, o kadar da kolay değil. Öncelikle belli bir sandalyeye oturmanız gerekiyor ki o, günde yalnızca bir kez masadan uzaklaşıp kısa süre sonra geri dönen bir hayalete rezerve edilmiş durumda. Eğer oturmayı başarırsanız süreniz dolana kadar sandalyeden kalkamaz, kafeyi terk edemezsiniz. Bir kez daha görmeyi ümit ettiğiniz birinin önceden bu kafeyi ziyaret etmiş olması gerekliliği ve geçmiş veya geleceği asla değiştiremeyeceğiniz gerçeği de cabası… Ama hepsinden mühimsi, kahve soğumadan önce geri dönmek zorunda oluşunuz.
 
Ne geçmişe ne de bugüne ait olan bir hayalete dönüşmek istemiyorsanız duvardaki antika saatlerin sesine kulak verin: “Tik-tak, tik-tak, kahve birazdan soğuyacak!”
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.