Kendin Gibi Yaşa PDF Oku

Kendin Gibi Yaşa PDF Oku

Kendin Gibi Yaşa PDF oku, PDF kitap depomuzda, Farzollah Gholizadeh Fariba Bayramı tarafından kaleme alınan Kendin Gibi Yaşa isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256528796 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kendin Gibi Yaşa kitabı 224 olarak yayınlanmıştır.  Kendin Gibi Yaşa kitabını 01.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kendin Gibi Yaşa PDF Oku.

Kendin Gibi Yaşa PDF Oku

Bir ortama bırakılan arı, orada bulunan küçücük bir çiçeği bulur ve onun üzerine konar; çöplerin üzerine değil! Sinek ise çiçek bahçesine bırakılsa da bunca çiçek varken köşedeki küçücük çöpü bulur ve onun üzerine konar.
İnsan zihni de böyledir. Eğer zihnimizi geliştirirsek sorunlar, zorluklar ve umutsuzluklar arasında dolaşır ama çok ufak olumlu bir nokta bularak onu büyütür; yaşamımızı mutluluk, coşku ve umutla doldurur. Lakin zihnimizi serbest bırakırsak binlerce nimet ve mutluluk nedeni arasından çok ufak bir olumsuzluğu bulur, onu büyütür, biri bin yapar.
Bu kitap; geleneksel tıp bakış açısıyla bedensel ve ruhsal sağlığımıza dair tavsiyelerden buluşmaktedir. Stres, öfke, üzüntü, keder, depresyon gibi yaşanan doğal olumsuzlukların minnettarlık ve affetme başta olmak üzere olumlu duygularla değiştirilmesi suretiyle zihnimizi ve ruhumuzu iyileştiren tavsiyeleri içermektedir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.