Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) PDF Oku

18.03.2024
36
Kayıp Kitap Avcıları 2  Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) PDF Oku

Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Pierdomenico Baccalario Eduardo Jauregui tarafından kaleme alınan Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.03.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786051983257 sayfadan oluşan Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) kitabını Çiğdem Öztürk numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) PDF Oku.

Kayıp Kitap Avcıları 2 Dört Buçuk Silahşörler (Karton Kapak) PDF Oku

Tuhaflıkların sonu gelmiyor.
Yıllardır beğenerek okuduğumuz hikâyelerin başına garip şeyler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Üç Silahşorlar! Kitabın orta yerinde, aslında hikâyede olmaması gereken bir karakter belirdi: esrarengiz Cüce Gumpo! Bu kötü karakterli cüce, bildiğimiz Üç Silahşorlar hikâyesinin altını üstüne getirmekte kararlı.
Alba ve Diego hikâyeyi onarmak zorundalar. Bunun için önce Paris’e gitmeleri, kitap kişiliği kılığında hikâyeye sızmaları, sonra da bir yolunu bulup bu davetsiz misafiri kapı dışarı etmeleri gerekiyor. Peki, sıcak çikolata aşkı Gumpo’yu FINIS kapısına götürmeye yetecek mi?
Ve unutmadan: “Şimdiye kadar yazılmış en güzel öykü” hâlâ kayıp…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.