Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu PDF Oku

07.05.2024
19
Kemik  Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu PDF Oku

Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Michele Serra tarafından kaleme alınan Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Alessandro Sanna dilinde ve 136 ebatında basılan ayrıca  06.05.2024 sayfadan oluşan Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu kitabı 9786050844764 olarak yayınlanmıştır.  Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu kitabını Esma Fethiye Güçlü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu PDF Oku.

Kemik Yaşlı Bir Adam ve Sıska Bir Köpeğin Sıcacık Dostluğu PDF Oku

Zayıf, sıska; patilerinin üzerinde zar zor ayakta duran bir köpek… Işıklar, gölgeler ve birtakım gizli şeylerle dolu ormanda yapayalnız yaşayan yaşlı bir adam… Yaşlı adam sürekli olarak bu çelimsiz köpeğe yaklaşmak ister ama köpek her seferinde korkuyla ağaçların arasında kaybolur. Yaşlı adam onunla yakınlaşmaya ona isim vererek devam eder. Köpeğe ismini ihtiyar adamın torunu Lucilla armağan eder: Kemik! Çünkü o çok zayıftır, vücudundaki kemikleri görünüyordur. Kemik, ihtiyar adamın ısrarla bıraktığı yemeği yer ama sonra bir hayalet gibi ortadan kaybolur. Ve sonra rüyalar devreye girer, binlerce yıl geriye götüren ve insanla kurdun ilk karşılaşmasına izin veren rüyalar…
İnsanla hayvan ve insanla doğa arasındaki müthiş ilişkinin tarihsel geçmişine götüren Kemik, sizi esrarengiz bir ormanın içinde rüya gibi bir dostluğa çağırıyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.