Kendinle Tanış Parayla Barış PDF Oku

Kendinle Tanış Parayla Barış PDF Oku

Kendinle Tanış Parayla Barış PDF oku, PDF kitap depomuzda, Fidan Güzel tarafından kaleme alınan Kendinle Tanış Parayla Barış isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258424225 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kendinle Tanış Parayla Barış kitabı 320 olarak yayınlanmıştır.  Kendinle Tanış Parayla Barış kitabını 25.04.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kendinle Tanış Parayla Barış PDF Oku.

Kendinle Tanış Parayla Barış PDF Oku

“SEN PARA DENEYİMİN DEĞİLSİN”
 
Uzun senelerdan beri “SEN PARA DENEYİMİN DEĞİLSİN” çalışmalarını yürüten ve danışanlarının para algılarını, paraya bakış açılarını değiştirmelerinin hayatlarına kattığı neşeye, bolluğa tanıklık eden Fidan Güzel, “KENDİNLE TANIŞ PARAYLA BARIŞ” kitabını, herkesin para enerjisini dönüştürebilmesi için kaleme aldı.
Para bir kâğıttan veya ekonomiden ibaret değil. Para bir enerji, bir inanç kalıbı ve hatta tecrübelerimiz.  Çocukluğumuzda parayla ilk tanışmamız, ebeveynlerimizin kulağımıza para ile alakalı fısıldadıkları, yetişkin olduğumuzda para ile olan bağımızı oluşturur.
Kendisi ile tanışmayan hayatla tanışamaz,
hayatla tanışmayan parayla barışamaz.
 
“KENDİNLE TANIŞ PARAYLA BARIŞ” senin için yazıldı. SENİN para enerjinle barışman, gerçek bolluk ve bereketle tanışman için.
Sen yürüyen bir evrensin ve bu evrenin çalışma mekanizmasını fark ederek tecrübelerini kolaylaştırmak senin elinde. Bunun için araçların var. Sana bu kitapta bu araçları anlatmayı seçtim. İşte sana fırsat!
Yaşam, yaratımlarını AN’da yaptığın olağanüstü bir yolculuk. Yolculuk nereye dersen SENDEN SANA…
UNUTMA CAN DOSTUM,
SEN PARA DENEYİMİN DEĞİLSİN!
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.