Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları PDF Oku

Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları)  Varsayımlarla Tanıma Soruları PDF Oku

Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Gülçin Sinav Elif Menderes tarafından kaleme alınan Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057494566 dilinde ve 6 x 9 cm ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları kitabını 05.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları PDF Oku.

Konuşmamız Gereken Şeyler: Bul Beni (Kutulu Konuşma Kartları) Varsayımlarla Tanıma Soruları PDF Oku

Hayatı anlamlandırmayı, birbirimizi dinlemeyi ve daha derin ilişkiler kurmayı günümüzün farklı önceliklleri sebebiyle ikinci plana atıyoruz. Her zaman yetiştirmemiz gereken projeler, ulaşmamız gereken hedefler, çalışmamız gereken sunumlar ve katılmamız gereken toplantılar olacak. Şimdi gerçekten konuşma ve bağ kurma zamanı.
 
Hayat boş konuşmalar için çok kısa çünkü “konuşmamız gereken şeyler” var.
 
Farklı arkadaş çevreleri, aile ve partnerler ile manalı bağlar kurmamızı kolaylaştıran, hayalleri, değerleri ve daha fazlasını keşfetmek için sorular içeren bir oyuna hazır olun.
 
Varsayımlarımız ne kadar doğru? Kartları çıkarın; karşınızdakine kendiniz ile ilgili sorular sorun… Bakalım sizi tanıyabilmiş mi…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.