Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler PDF Oku

19.03.2024
34
Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler PDF Oku

Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Yediyüzyıl tarafından kaleme alınan Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754490305 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler kitabı 74 olarak yayınlanmıştır.  Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler kitabını 15.02.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler PDF Oku.

Tüm Uykuların Kaynağı Varlıklar Papuliler PDF Oku

Papuli söylencesi; uykunun, papuli denen birtakım müthiş mitolojik varlıklarca getirildiğine ilişkin bir söylencedir. Nasıl, insan bir varlık türüyse, papuli de bu söylencede bir varlık türü durumundadır. Bu varlıklar, bireylerin çoğu için elle tutulamaz ve görülemezdir. Buna rağmen, onlar gelirler ve insanlara dokunabilirler.
Bu kitap yazılmadan önce; Papuli söylencesi, sözel aktarımla varlığını sürdüren, az bilinen bir Karadeniz söylencesi durumundaydı.

Bu kitapta, önceki iki paragrafta sözü edilen söylencenin ayrıntı kısmının bunun yanında, papulilerin baş karakterleri oldukları bir içerik yer alıyor. Kitabın yazarının çizdiği karikatürlerin de yer yer metne eşlik ettiği bu içerikte, kitabın ana ögesi durumunda, fantastik bir bilimkurgu öyküsü yer alıyor. Öykü; güldürü, macera, gibi özellikler de içinde yer alıyor.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.