Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme PDF Oku

Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme PDF Oku

Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme PDF oku, PDF kitap depomuzda, Nilda F. Efeçınar tarafından kaleme alınan Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786054819102 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme kitabı 125 olarak yayınlanmıştır.  Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme kitabını 29.04.2016 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme PDF Oku.

Kuantum E.F.T. ile Olumsuz Duyguları Silme PDF Oku

Gerçekten Özgür müsün?
Korkularla, endişelerle, acılarla, öfkelerle yaşamak, görünmez w prangalarla yaşamaktır ve asla özgür olamamaktır.
Uçağa binmekten korkan bir anne, yurt dışında yaşayan çocuklarını göremediği için korkusunun esiridir ve özgür değildir. Ayrıldığı sevgilisine duyduğu özlemi ve öfkeyi bastırmaya çalışırken sürekli olarak yemek yiyip, bunun önüne geçemeyen bir kişi bu olumsuz duygusunun esirdir ve özgür değildir.
Topluluk önünde konuşamama korkusu yüzünden, kariyerinde yükselemeyen bir çalışan, korkusunun esiridir ve özgür değildir. Sevgilisinin başka birisini kendisine tercih edeceğinden korkan bir kişi bu olumsuz duygusunun esiridir ve özgür değildir.
Patronunun kendisini işten çıkaracağından korkan bir kişi, korkusu sebebiyle, onun kötü davranışlarına göz yummak durumunda kalır ve özgür değildir.
Her gün çocuklarının başına bir şey gelmesinden endişe eden anne, endişe bağımlısıdır ve özgür değildir.
Eşinin kendisini aldattığını öğrenen kişi, acı duygusunun esiridir ve özgür değildir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.