Suyun Fısıltısı PDF Oku

07.05.2024
17
Suyun Fısıltısı PDF Oku

Suyun Fısıltısı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Nilgün Zaimoğlu tarafından kaleme alınan Suyun Fısıltısı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257131995 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Suyun Fısıltısı kitabı 200 olarak yayınlanmıştır.  Suyun Fısıltısı kitabını 29.11.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Suyun Fısıltısı PDF Oku.

Suyun Fısıltısı PDF Oku

Suyun moleküler yapısı çok mühim. Suyun her bir hafıza hücresinde 440.000 bilgi hücresi var. Ve her bir bilgi hücre, etrafındaki bütün bilgileri depoluyor. Dağın zirvesindeki kaynak suyu, enerjisel açıdan normal çeşme suyundan kırk bin kat daha kuvvetli. Böyle bir su, insan vücudunu ve bütün sistemini canlandırmaz mı?
Çocukluğumda iskeleye oturup saatlerce dalgaların sesini dinleyip ruhumun ağırlıkları dalgalara dökerek geçirdiğim zamanlarda içimde biriken pozitif enerjinin kaynağı bu muydu acaba?
*****
Suyun Fısıltısı; ruh ve beden uyumundan hareketle hissedilenleri aşk ve sevgiye dönüştüren ve suyun mucizevi gücünü tercih ederek okuruna seslenen bir hikâye…
Suyun Fısıltısı; insan vücudunun hemen hemen %60’ını oluşturan suyun yaşamımız üzerindeki tesirini, suyun moleküler yapısı ile mutluluk arasındaki ilişkiyi roman tadında anlatan ve keyifle okuyacağınız bir hikâye…
Kendi farkındalığınızı yaratmaya ve yaşamınıza pozitif yön vermeye hazır mısınız?
Suyun fısıltısına kulak vermeye ne dersiniz?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.