Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde PDF Oku

07.05.2024
19
Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde PDF Oku

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde PDF oku, PDF kitap depomuzda, Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050844504 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde PDF Oku.

Levent Kurtarma Operasyonu: Troya Hazinelerinin Peşinde PDF Oku

Komik, saf, deli dolu Levent ve tayfası, çiçeği burnunda bir geziye çıkıyor, hem de ne gezi! Hep birlikte kamp yapmak için Çanakkale’ye gidiyorlar. Lakin karşılaşmayı hiç ummadıkları kişi de orada:  Cesur Taş!
Doğanın tadını çıkarmak isteyen tayfa, Troya Efsanesi’ni dinlerken Troya Müzesi’ni de ziyaret ediyor. Tabii Cesur Taş da! Troya hazinesini Cesur Taş’tan korumaya çalışan tayfa, yine başını binbir belaya sokuyor. Her şey, yurduna geri dönen Troya hazinesi için!
Kendilerini keyifli olduğu kadar heyecanlı, tehlikeli mi tehlikeli bir maceranın içinde buluyorlar. Troya hazinesi, onlar için her şeyden mühim. Bu mühim hazineyi anavatanında tutmak için korumaya  hazır mısın?
Bambaşka bir Levent macerası seni bekliyor!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.