Lynette Noni «Akarnae – Medora Günlükleri 1 PDF Oku»

31.01.2024
35
Lynette Noni «Akarnae – Medora Günlükleri 1 PDF Oku»

Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 tarafından kaleme alınan Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 PDF Oku

Lynette Noni «Akarnae - Medora Günlükleri 1» pdf indirYazar(lar) Lynette Noni
Kategori(ler) Roman, Fantastik
Yıl 2022
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Akarnae – Medora Günlükleri 1 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Medora Günlükleri serisinin ilk kitabı Akarnae ile büyülü bir evrenin kapılarını açmaya ne dersiniz? Harry Potter ve Narnia Günlükleri takipçilerinin elinden bırakamayacağı harika bir fantastik kitap… Sadece tek bir adımla, on altı yaşındaki Alexandra Jennings’in yaşamı kelimenin tam anlamıyla değişmiştir. Yeni okulundaki ilk gününün heyecanını yaşayan Alex, bir kapıdan içeriye girdiğinde afallamıştır ve kendini, imkânsızlıklarla dolu bir hayal dünyası olan Medora’da mahsur kalmış bir hâlde bulmuştur. Çaresizlik içinde evine dönmek isteyen Alex, bu hususta yalnızca Profesör Marselle adındaki bir adamdan yardım görebileceğini öğrenmiştir fakat adam kayıptır. Alex, Profesör Marselle’in ortaya çıkmasını beklerken Medora’nın müthiş yeteneklere sahip gençlerine yönelik yatılı bir okul olan Akarnae Akademisine gitmiştir. Kısa süre içinde bu enteresan, yeni dünyanın ve onu kendi dostlarından biri gibi kucaklayan dostlarının tadını çıkarmaya başlamıştır. Lakin Akarnae’de garip şeyler olmaktadır ve Alex, beklenmedik bir şeyin, uğursuz bir şeyin yaklaşmakta olduğu korkusunu görmezden gelememiştir. Ölümcül bir oyunda isteksiz bir piyon olan Alex’in omuzları, bütün bir türün hayatta kalmasının ezici ağırlığını taşımaktadır. Medoralıları kurtarabilecek tek kişi olan Alex, ya Medoralıları kurtarmak, eve dönmemi önüne geçerse diye de düşünmeden edemeyecektir. Alex, Medora’yı kurtarmak için tüm dünyasını ve hatta belki de yaşamını riske atacak mıdır?


Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Lynette Noni Akarnae – Medora Günlükleri 1 online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.