Mavi Kelebek PDF oku indir

12.02.2024
40
Mavi Kelebek PDF oku indir

Mavi Kelebek PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Umut Deniz tarafından kaleme alınan Mavi Kelebek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254200243 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Mavi Kelebek kitabı 156 olarak yayınlanmıştır.  Mavi Kelebek kitabını 04.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mavi Kelebek PDF Oku.

Mavi Kelebek PDF Oku

“Ben ufakken hep hayal kurardım. Yolları aşıp da terk edilmiş, herhangi bir yaşam belirtisi olmayan o antik kentlere gittiğimde cebime mutlaka yerden ufak de olsa bir taş parçası alıp saklardım. Bu büyük bir mutluluk, büyük bir heyecan olurdu benim için. Her taşın bir sırrı olduğunu düşünürdüm. Bir gün mutlaka kendinde sakladığı o sırrı açığa çıkaracağını bilirdim.”

Yaşam, hepimizi farklı zamanlarda aynı ortak noktada ve aynı ortak duygularla sınarken, Kyria ve Oppius’un, Funda ve Deniz’in başlarına gelenler yaşadıkları çarpıcı olaylar karşısında yaptıkları seçimler kitabın her bir ayrı bölümünde renk, lezzet ve heyecan kuşağı oluşturuyor.
Türkiye’nin modern kentlerinden ve antik Anadolu kentlerinden izlerin ve dokuların serpiştirildiği tüm hadiselerin ortak özelliği Diocaesarea’nın gizemli tapınağı Tyche’de birleşiyor olmasıydı. Gerçek ve kurgunun saf harmonisiyle birleşmesi yaşadığımız coğrafyaya ve tabiata değişik bir gözle bakmamızı sağlıyor.

Mavi Kelebek, bizi biz yapan insanlığın ortak mirası üzerinde kurgulanıp geçmiş ve gelecek arasında seyahat ederken düşündüren, meraklandıran, hüzünlendiren ve güldüren geniş bir dünya görüşü ve birikimle yazıldığını her bölümde yeniden yeniden ispatlayan, sürükleyici ve büyüleyici bir roman.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.