Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) PDF indir

27.10.2023
176
Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) PDF indir

Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) PDF indir, PDF kitap depomuzda, Thomas Taylor tarafından kaleme alınan Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050848267 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) kitabı 368 olarak yayınlanmıştır.  Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) kitabını 10.10.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) PDF Oku.

Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) PDF indir

TUHAF DENİZ KASABASI’NDA YAŞANAN HER ŞEYE İNANIN ÇÜNKÜ BUNLARIN TEK NEDENİ MERMEDUSA!
 
Malamander macerasının üzerinden tam bir yıl geçer ve kış yeniden Tuhaf Deniz Kasabası’nın kapısına dayanır. Kasabadaki efsaneleri duyunca bunu bir haber fırsatına çevirmek isteyen ünlü Doğaüstü Fenomenler Podcast ekibi, kasabayı ziyarete gelir. Maceraperest ikili Herbie ve Violet içinse ayaklarına dolanan meraklı yabancılar en son istedikleri şeydir. Çünkü kasabada yolunda gitmeyen bir şey onları derinden rahatsız ediyor: kasabanın derinliklerinden gelen enteresan bir uğultu!
Herbie ve Violet, geçmiş maceralarında bulamadıkları yanıtları ve kasabayı tehdit eden uğultuyu çözebilmek için cesaretle kasabanın derinliklerine inmek zorunda kalır. Serinin son kitabında artık yalnız değiller. Tuhaf Deniz Kasabası’nın En Derin Sırrı, belki de kendileri ve hatta Malamander’in kendisiyle alakalı sırrı çözme yolunu açacak.
“Tuhaf Deniz Kasabası’nı ziyaret etmek; kalın çoraplarınızı giymek, kendinizi bir battaniyeye sarmak ve içinizi sıcacık yapan bir fincan çay eşliğinde kitap okurken koltuğunuzun en sevdiğiniz köşesine sokulmak gibi bir his.” –NetGalley

Mermedusa (Bez Cilt Şömizli) Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.