Merve Özcan «Ruhunu Haramdan Sakın PDF Oku»

08.02.2024
24
Merve Özcan «Ruhunu Haramdan Sakın PDF Oku»

Merve Özcan Ruhunu Haramdan Sakın PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Merve Özcan Ruhunu Haramdan Sakın tarafından kaleme alınan Merve Özcan Ruhunu Haramdan Sakın isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Merve Özcan Ruhunu Haramdan Sakın PDF Oku

Merve Özcan «Ruhunu Haramdan Sakın» pdf indirYazar(lar) Merve Özcan
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 352

Ruhunu Haramdan Sakın kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Gözlerini Haramdan Sakın’la başlayıp Yüreğini Haramdan Sakın’la devam eden o rüzgâr, Ömer ve Betül’ün adımlarıyla bir kez daha yön buluyor.

“Sular dingindi, güneş hafif hafif yüzeyine vurup ufak ışıltılarla aydınlatıyordu bizi. Lakin bu sakin yüzey bize gerçek huzuru mu getiriyordu, yoksa yalnızca altında kopan karmaşayı mı gizliyordu bilemiyorduk.
Ömer gözlerini sakınmıştı haramdan, sonra yüreklerimiz… Onları korumak için çırpınmıştık onun okyanusunda. Şimdi ise ruhlarımızı savunup onlara tutunmalıydım. Tutunmalı ve bu sularda, bu dalgaların arasında hayatta kalmak için attığımız kulaçların arasında kaybolmalarına izin vermemeliydim.”


Merve Özcan Ruhunu Haramdan Sakın kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Merve Özcan Ruhunu Haramdan Sakın ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.