Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF oku indir

24.02.2024
52
Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF oku indir

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Dmitry Glukhovsky tarafından kaleme alınan Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Zarifa Huseynova dilinde ve TÜRKÇE ebatında basılan ayrıca  Dilara Aslan sayfadan oluşan Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) kitabı 08.03.2023 olarak yayınlanmıştır.  Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) kitabını Deniz Banoğlu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF Oku.

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF Oku

METRO 2033, METRO 2034 ve METRO 2035 ilk kez tek ciltte!
HİKÂYEYE BAMBAŞKA BİR ANLAM KAZANDIRACAK YENİ BÖLÜM İLAVESİYLE!
Üçüncü Dünya Savaşı’nın ardından dünya yok olmuş, radyoaktivite yeryüzündeki normal yaşam izlerini silmiştir. Tüm yerleşim yerleri birer hayalet kent haline gelirken mutant canlılar çevrede kol gezer olmuştur. Bu felaketten kurtulan bir avuç insan,  dünyanın en büyük nükleer kalkanı olan Moskova metrosuna sığınmıştır.
Burada kurdukları dünya çapında metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. İçlerinden yalnızca biri, Artyom adlı genç bir hayalin peşine düşer: Radyasyon düzeysi düştüğünde yeryüzüne geri dönmek ve insanca yaşamak. Peki, Artyom bir kahraman mı olacaktır, yoksa büyük bir yanılgıya adım mı atmaktadır? Yanıtı bulmak için metronun karanlık tünellerinde upuzun bir maceraya hazır mısınız?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.