Mihri Mavi «Psikopat 2 PDF Oku»

08.02.2024
108
Mihri Mavi «Psikopat 2 PDF Oku»

Mihri Mavi Psikopat 2 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Mihri Mavi Psikopat 2 tarafından kaleme alınan Mihri Mavi Psikopat 2 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Mihri Mavi Psikopat 2 PDF Oku

Mihri Mavi «Psikopat 2» pdf indirYazar(lar) Mihri Mavi
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 384

OKU KITAP INDIR

Psikopat 2 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana!

Aşk, ihanet ve suçluluk… Buket, Kağan’a kendisini affettirmeye çalışırken diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Sadece Kağan’ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.

Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı… Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket’i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da bir gölge misali Buket’i takip etmekten vazgeçmez.

Bunun yanı sıra Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır’a yakın olmak zorundadır. Lakin Kağan yaşamındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir. Bu da her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar.

Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı?
Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket’i tekrar bir araya getirecek mi?
Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?


Mihri Mavi Psikopat 2 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mihri Mavi Psikopat 2 ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Mihri Mavi Psikopat 2 online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama