Tragedya PDF oku indir

08.02.2024
36
Tragedya PDF oku indir

Tragedya PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ömer Alkan tarafından kaleme alınan Tragedya isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257599368 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tragedya kitabı 216 olarak yayınlanmıştır.  Tragedya kitabını 09.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tragedya PDF Oku.

Tragedya PDF Oku

Ve Tragedya tamamlandı.
Kan, Kın, Kor ve Kut kitapları son halini aldı,
bir bütün olarak okuyucuya sunuldu…

Amaçlanan başından beri buydu, her kitap bir sonraki kitabı bekliyordu ve tamamlanmamışlığın organik kimliğini bünyesinde taşıyordu. Yazarı dahi bu dört kitabı tam anlamıyla savunmadı. Çünkü hep sonrası vardı… Çünkü kitaplar, sözü pek dinlenmemiş ve toplumundan aforoz edilmiş peygamber duruşuyla, gelecek bir sonraki peygamberin rahatlığıyla konuşuyor, yeniler yaratıyordu. Zamanında görev sorumluluğunu almayan bu “kutsal kitap”lar, yazara devrimci ve yıkmaktan ziyade inşa edici bir özgürlük alanı sunuyordu.

Ve şimdi bu dört kitabın “tamam” olması ve kesinkes noktayı koyması büyük bir olaydır. “Yarınlardan umut beklemek yok” demektir bu, mesihlere ve kurtarıcılara hayır demektir bu. “Beklenen”i beklemek yok… Bugün ve bu an mevcuttur. Yaşayan ve organik duruşunu bozmadan bir “tamam” inşa etmek ve daimi yaşayışı, devinimi kutsal bilmek, kutsal devirmeyi kutsal kılmak…

İşte “Tragedya”, bu yüzden büyüktür. Tamlığın ve bitmişliğin ölü ruhuna reddiye sunan bir yaşayan inşa ederek ve yaşayacak olan bir tamlık meydana getirerek, tragedya, tamamlanmıştır.

ve dört kutsal kitap
tek ciltte toplanır…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.