Mihri Mavi «Psikopat 4 PDF Oku»

07.02.2024
23
Mihri Mavi «Psikopat 4 PDF Oku»

Mihri Mavi Psikopat 4 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Mihri Mavi Psikopat 4 tarafından kaleme alınan Mihri Mavi Psikopat 4 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Mihri Mavi Psikopat 4 PDF Oku

Mihri Mavi «Psikopat 4» pdf indirYazar(lar) Mihri Mavi
Kategori(ler) Roman
Yıl 2020
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Psikopat 4 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Ben zifiri karanlık geceysem, sen günüme doğan güneşsin!
Buket’le Kağan önlerindeki önüne geçeri aşarak mutlu ve sağlam bir birlikteliğe adım atarlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir! Kimsenin onları ayırmaya gücünün yetmeyeceğini bir kez daha gösterip sevgilerini ispat ederek aşklarının her şeyin üstesinden geleceğini gösterdiler. Şimdi ise yaşamın tadını çıkarma vakti onlar için.
Cansu zor durumda! Ona en yakın dostu Buket yardım edecek ama yaptığı seçimler hiç de doğru değil! Gün geçtikçe büyük bir baskıya maruz kalan Buket seçimlerinin ne denli kritik olduğunu anlayacak ve sevdiklerini kurtarmak için çok daha korkunç kararlar almak zorunda kalacaktır.
Bahadır elinde barındırdığı kozla büyük bir güç elde etmiştir. Bundan sonrası için felaketler kapıdadır, çünkü kendisinin planları çok tehlikelidir. Bu durumda işlerin içinden çıkılmaz bir hal alması kaçınılmaz olacaktır.


Mihri Mavi Psikopat 4 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mihri Mavi Psikopat 4 ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Mihri Mavi Psikopat 4 online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.